Kırmızı Oda Şaşırtmaya Devam Ediyor! Yiğit Özşener ve Esra Ronabar Kadroya Dahil Oluyor!

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Gülseren Budayıcıoğlu'nın kitabından uyarlanan dizi Kırmızı Oda, sürpriz isimlerle yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor.

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2021

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’nın kadrosuna ünlü oyuncular Yiğit Özşener ve Esra Ronabar katılıyor.

TV8 ekranında yayınlanan her bölümü ile reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kırmızı Oda’ya 30. bölümde dahil olan Yiğit Özşener, zengin iş adamı Zafer karakterine hayat verirken; Esra Ronabar ise Zafer’in eşi ve tescilli güzel Nihal karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

Eşine büyük bir aşkla bağlı olan Nihal, bayılmalarının çözümünü Doktor Hanım’da ararken, Zafer’in evlilikleriyle ilgili söylediği sözler Doktor Hanım’ı çok şaşırtacak.

Herkesin merakla beklediği ‘Kırmızı Oda’, yeni bölümüyle 26 Mart Cuma akşamı TV8’de.

İşte Kırmızı Oda'nın Yeni Bölüm Fragmanı...

Esra Ronabar Falay Kimdir?

1978 yılında Ödemiş’te doğdu. Ankara Üniversitesi kimya bölümünü kazandı ve üniversitede okurken kursiyerlik sınavlarına girdi. Altan Erkekli ilk hocası oldu. Rutkay Aziz ve Metin Balay’la çalışmaya başladı. Kimya bölümünü yarıda bırakarak oyunculuk sınavlarına giren Esra Ronabar, sınavları kazanınca kimya bölümünden kaydını sildirdi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. 1997-1998 döneminde Ankara Sanat Tiyatrosu’nda Elmadaki Barış ve Küçük Karabalık oyunlarında rol aldı.