Kırmızı Oda'nın genç yıldızı Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?

TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda, dün akşam 2'inci bölümüyle seyirciyle buluştu. İlk bölümde reytinglerde yukarılarda olan dizi dün akşam da herkesi televizyon ekranlarına kilitledi. Dizinin genç oyuncusu Su Burcu Coşkun, oyunculuğuyla tüm izleyicileri etkiledi.

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2020

Gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı ve başrolünü Binnur Kaya'nın üstlendiği dizide genç oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun, başarısıyla alkış topladı. Gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı ve başrolünü Binnur Kaya'nın üstlendiği dizide genç oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun, başarısıyla alkış topladı.

Dizide anne ve babasını kaybettikten sonra kardeşlerine bakmak için yaşam mücadelesi veren Güler'i oynayan 16 yaşındaki oyuncu, performansıyla izleyenleri büyüledi. Oyunculuk karşısında gözyaşlarına boğulan bir çok sosyal medya kullanıcısı övgü dolu yorumlar yaptı. İşte o övgü dolu yorumlardan bazıları:
"Olması gereken programlar bunlar yalandan aşkları anlatan değil yanan hayatları anlatan bir abla düşünün kendi hayatından vazgeçip kardeşleri için her şeye göz yuman."

"Sadece oynamadılar bize o insanların çektiği acıların hepsini hissettirdiler, keşke o insanlar bu acıları gerçekten çekmemiş olsaydı bunların hepsi bir kurgu olsaydı bunu o kadar çok isterdim ki"