45. People’s Choice Ödülleri 2019 kırmızı halıda Kardashian ailesi sönük kaldı

Amerikan halkının seçimleriyle belirlenen ve bu yıl 45'incisi verilen People's Choice (Halkın Seçimi) Ödülleri'nde kazananlar kadar kırmızı halıdaki şıklık yarışı da konuşuldu. Gecede Kardashian'lar sönük kalırken Tana Mongeaul, Drag Queen Brooke gibi isimler görünümleriyle dikkat çekti...

Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2019

Her yıl Amerikan vatandaşlarının belirlediği People’s Choice – Halkın Ödülleri Seçimi, dün akşam Santa Monica’daki Barker Hangar’da gerçekleşti. Gecede ödül alan isimler kadar, kırımızı halı stilleri de dikkat çekiciydi.

Drag Queen Brooke Lynn Hytes

Bu yıl 45’incisi düzenlenen ödül töreninde Yılın Reality Show’u ödülüne Kardashian ailesi layık görüldü. Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian ve Kris Kardashian gecede hazır bulundu.

Gwen Stefani

Her daim seksi kıyafetleri ve seçimleriyle ilgi odağı olan aile, bu kez diğer konuklar arasında oldukça sönük kaldılar. Öyle ki Tana Mongeaul, Drag Queen Brooke, model Maggie Q gibi isimler görünümleriyle daha çok dikkat çekti…

Jenna Dewan

Gecede Zendaya Yılın En İyi Kadın Oyuncusu seçildi. Zendaya geceye Christopher Esber imzalı siyah bir kıyafetle katıldı. Her zaman stiliyle kendine hayran bırakan oyuncu, bu kez Disney Prensesi Yasemin’i andıran görünümüyle hayal kırıklığı yarattı.