Kimi egolu, kimi sinirli, kimi de melek gibi..

SEDAT: "Ben abiyim, beni dinleyin, beni ciddiye alın, best of'lara beni çıkarın"

Eklenme Tarihi: 09 Şubat 2017

İlhan Mansız'ın liderliğinden rahatsız oluyor, çünkü lider olmak istiyor. Ama bu 'liderlik derdi' kendisini gittikçe dibe çekecek gibi... İlk günden beri çalıyla çırpıyla bile kavga mevzusu arıyor. Nedense hep gergin, hep sinirli.

İLHAN: Ego ve özgüven patlaması Ünlüler adasının en 'ünlüsü' olması vesilesiyle Survivor'ın ilk bölümlerinde öne çıktı. Zamanında şöhretin en ağırını tattı. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sol bekine, hem de Dünya Kupası yarı finalinde attığı çalımın hatırı var tabii... Zamanında Japonlar, sırf onu görebilmek için Beşiktaş maçlarına turlar düzenlerdi. Kendisi doğuştan lider bir kişilik. Rock-star karizmasına da diyecek sözümüz yok. İlhan Mansız'a adada kimsenin bir şey söyleyememesi, söyleyecekse de ancak gizli gizli arkasından söyleyebilmesi bir süre sonra patlar gibi geliyor bize.

SABRİYE: Saflığın ve doğallığın sembolü Karadenizli boksörün sinir uçlarına toplu iğnelerle dokunuyorlar devamlı. Adada yalnız kalan Sabriye, tek dostu Adem'le takılıyor. Hesapsızca, anlık tepkiler veriyor, sesini yükseltiyor. Sosyal iletişimi de pek kuvvetli değil. Buna rağmen dedikodu yapmıyor, gereksiz tavırları da yok. Anlayacağınız saflığın ve doğallığın sembolü gibi. Ancak parkurda maalesef hantal. Artık her potaya girdiğinde ve o potadan çıktığında rakiplerini tedirgin edecek noktaya geldi. Elenen yarışmacılardan Seda Demir, Survivor Panorama programında Sabriye'nin daha adaya gitmeden diğer yarışmacılar tarafından ötekileştirildiriğini söyledi. Pasaportunun olmaması, daha önce hiç karides yememiş olması, karidesi gördüğünde verdiği tepki vs. gibi durumlardan mütevellit Seda Demir'in söylediğine göre ona farklı gözle bakılmış.

SERHAT: Agresif ama iyiniyetli "Ben düz adamım" çıkışı bu sene Survivor'ın favori cümlesi. Serhat da derinlere inemeyen adamlardan.Parkurlarda çok başarılı.En büyük şampiyonluk adaylarından.