Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran sorular

Atv'nin sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, zaman zaman sorduğu sorularla gündem oluyor. İşte katılan yarışmacıların bilemediği o sorular ve cevaplardan bazıları...

Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2019

Murat Yıldrım'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışma programında izleyenleri bir hayli şaşırtan sorular sorulmaya devam ediyor. Bu soruları bilemeyen yarışmacılar ise kimi zaman çok büyük paralar kaybediyor. Yarışmacıların bilemediği o sorular ve cevaplarıyla kendinizi test edebilirsiniz

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'İ KİMLER SUNDU:

İlk olarak yarışmanın sunucu koltuğuna oturan isim usta oyuncu Kenan Işık olmuştu. Yarışmanın tanınmasını ve sevilmesini sağlayan usta oyuncu Kenan Işık geçirdiği hastalıktan dolayı yarışma programına veda etmişti.

Kenan Işık'ın 2014 yılında gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu düşerek kafasına darbe almış ve komaya girmişti. Bu vahim olaydan sonra yarışma kısa bir süre yayınlanmamış ve sonrasında sevilen isimler yarışma programını sunmaya başlamıştı.

ATV'nin kararı ile yarışmayı uzun süre başarılı oyuncu Selçuk Yöntem sunmuştu. Bir dönem başarılı bir şekilde yarışmanın sunucu koltuğunda oturan isim daha sonra yarışmadan ayrılmıştı.