Kim Kardashian'ın kalçaları kontrolden çıktı

ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın Meksika tatilinde çekilen bikinili fotoğrafına doktoru Aardon Rollins’ten “kontrolsüz kalça” yorumu geldi.

Eklenme Tarihi: 01 Mayıs 2017

ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın Meksika tatilinde çekilen bikinili fotoğrafına doktoru Aardon Rollins’ten “kontrolsüz kalça” yorumu geldi. Rollins, Kardashian’ın meşhur kalçalarının kadınlar için uyarı niteliği taşıdığını söyledi.

Kim Kardashian’ın meşhur kalçasını yaratan estetik doktoru Aardon Rollins, ünlü yıldızın kalçasının kontrolden çıktığını, şişip sönen bir balona benzediğini söyledi.

Dr. Aardon Rollins, Kardashian’ın, kalça operasyonu yaptırmak isteyen kadınlar için dikkat edilmesi gereken bir vaka olduğunu belirtti.

Brezilyalı estetik cerrah, her zaman kalça estetiği yaptırdığını reddeden Kardashian hakkında, Daily Mail’e yaptığı açıklamada, “Vücudunun belli bir bölgesini büyütmek isteyenler için ders niteliği taşıyor. Operasyondan önce kalçasında selülitleri olanların daha sonra da aynı selülitlerin oluşacağını bilmeleri gerekiyor. Ya bu dikkate alınacak ya da Kim’inki gibi kötü bir görünüme sahip olunacak” dedi.