Kiloları nedeniyle ölmesini istediler zayıflayınca tanınmaz hale geldi

Kiloları nedeniyle ölmesini istediler zayıflayınca tanınmaz hale geldi...

Eklenme Tarihi: 02 Ocak 2018

İngiliz televizyon yıldızı Sophie Kasaei'nin zayıflama hikayesi Instagram hesabına koyduğu bikinili bir fotoğrafla başladı. Geçen yaz sevgilisi Joel Corry, Sophie Kasaei'nin Barselona tatilinde plajda çekilen bikinili bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

28 yaşındaki genç yıldızın fotoğrafının altına kilolarıyla dalga geçen yüzlerce mesaj geldi. Daha da kötüsü ünlü yıldıza özelden mesaj gönderenlerden biri iğrenç ve şişman göründüğünü yazdı. Dahası takipçisi ona: Git kendini öldür diye yazdı.

Sophie Kasaei bu yıkılışı tam da doğum gününde yaşadı. O günü, "Bu yorumlar çok acı vericiydi, doğum günümdü ve kimseyi görmek istemiyordum, sadece bir deliğe girmek istedim" diye anlattı. Ancak aradan geçen zaman Sophie Kasaei için tam bir dönüşüm şansı oldu. O yorumlardan sonra kilo vermeye karar veren genç kadın artık 36 beden.

The Sun gazetesinin internet edisyonuna konuşan Kasaei, "Her zaman şişman bir kızdım. Midem cinsel organımı kapattığı için duşta traş dahi olamıyordum. Özel bölgemi temizlemek için banyoda yatmak zorunda kalıyordum" diye konuştu. Bikinili fotoğrafına "Git kendini öldür" yorumu yapan takipçisiyle ilgili ise genç yıldız şunları söyledi: "Git kendi kendine öldür! Ne kadar kötü. Birisi ölmemi istiyor çünkü şişmanım! Kilom nedeniyle bu dünyada olmamı istemedi."