Kerem Bursin Canlı Yayında Salaksınız Dedi Sosyal Medya Öfke Kustu

Instagram hesabı üzerinden Hande Erçel ile canlı yayın açan oyuncu Kerem Bursin, pandemi sürecinde kafelere giden vatandaş için "Kusura bakmayın siz salaksınız" dedi. Sosyal medya #haddinibilkerembürsin etiketi ile Bursin'e öfke kustu.

Eklenme Tarihi: 07 Nisan 2021

FOX TV’de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinde Hande Erçel’le başrolü paylaşan Kerem Bursin, rol arkadaşıyla Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında ağır sözler sarfetti.

Sosyal medya hesabından Hande Erçel ile birlikte canlı yayın açan Kerem Bursin pandemi sürecinde kafelerde oturan vatandaşlar hakkında "I am sorry, salaksınız!" ifadelerinde bulundu.

“Canlı yayın sırasında gerilen Kerem Bursin “Mesela bu kafelere gidiyorsunuz ya… Maskelerinizi de çıkarıyorsunuz ya Affedersiniz ama siz salaksınız… “I’m sorry” (üzgünüm) Salaksınız.. Ailelerinizi insanları bir düşünün.”

Bursin, bu sözleri sarf ettiği sırada şoke olan Hande Erçel bir şey diyemedi. Kerem Bursin’e sosyal medyadaki tüm mecralardan tepki yağdı. #haddinibilkerembürsin etiketi gündemde 5. sıraya yükseldi.