Kerem Bürsin Hande Erçel ile aşk yaşıyor mu?

Oyuncu Hande Erçel ile 'Sen Çal Kapımı adlı dizide rol alan Kerem Bürsin, önceki gün İstinye’de görüntülendi. Erçel ile öpüşme sahnesi, günlerce konuşulan oyuncu; konuyla ilgili soruları yanıtladı.

Eklenme Tarihi: 07 Ağustos 2020

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; İstinye'de objektiflere takılan Kerem Bürsin, muhabirlerle sohbet etti. Sahne gereği Hande Erçel’le öpüşen oyuncunun kamera arkasında set çalışanlarından birinin telefonla çektiği görüntülerin sosyal medyaya düşmesi hatırlatılan Bürsin, konuya açıklık getirdi.

'İŞİMİZ GEREĞİ YAPMAMIZ GEREKENLER VAR'

Oyuncu, "Öpüşme sahnesi, dizi içeriğinden bahsediyoruz. İşimiz gereği bunu yapıyoruz. Maalesef böyle bir şey oldu. İşimiz gereği yapmamız gereken bir takım şeyler var. Birinin onu öyle çekmesi hiç profesyonel değil. Sizler bunu anlayıp, destek vermemeniz lazım" dedi.

Bu sahnenin Murat Dalkılıç ile Hande Erçel'in ayrılmasına sebebi olduğu iddiaları hakkında da konuşan Kerem Bürsin, aşk söylentilerine son noktayı koydu.

'MEYVE İLE SEBZEYİ KARIŞTIRMAMAK GEREK'
Yakışıklı oyuncu, "Bu iddialar çok saçma. Bununla alakalı bir şey demem yanlış. Şundan eminim, Murat da çok profesyonel bir sanatçı. Dediğim gibi işimizi yapıyoruz" diye konuştu