Kendi yolunu seçmiş ünlülerin farklı inançları

Amerikalı ya da Avrupalı her sanatçının da Hristiyan olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Eklenme Tarihi: 05 Kasım 2017

KENDİ YOLLARINI SEÇTİLER Hollywood’un ilginç karakterlerinin yanında ilginç inançları da bulunuyor. mahmure

Tom Cruise – Scientology Scientology’nin adeta reklam kampanyasını yürüten Tom Cruise inancını hiç saklamadan göğsünü gere gere açıklayanlardan. İlk eşi Mimi Rogers’ın üye olduğu cemaatle tanışan ve daha sonrasında sıkı bir takipçisi olan aktör, o gün bugündür bulunduğu her ortamda bu inanışı anlatıyor. Özellikle bebeğinin plesantasını yiyeceğini açıkladığı günden beri tüm dünya onun inancı hakkında daha çok fikir sahibi.

Angelina Jolie – Ateizm İşte bir dobra dobra inancını açıklayan sanatçı daha: Angelina Jolie. Ünlü yıldız insanların içinde bulunan ruhani güce ve tanrısal bir şeye inancının tam olduğunu ancak tanrı inancının bulumadığını söylüyor. Tabii bir tanrının varlığına inanmak mı inanmamak mı daha iyi bunu da çok iyi bilmediğini söylemekten çekinmiyor.

Marilyn Monroe - Hristiyan Bilim Hristiyanlığın en eski inanışlarından biri olan Bilim ve Sağlık cemaati insanların ameliyatlar ve ilaçlar olmadan iman gücüyle iyileşebileceğine inanan bir sistem. Onlara göre her türlü derdin devası maneviyat ve duadır. Günümüzde 100 bin kadar takipçisi bulunan bu inancın en ünlülerinden biri ise Marilyn Monroe’dur.