Kelly Brook, mayosu ve çıplak ayaklarıyla karlara koştu

Ünlü yıldız Kelly Brook 2020'yi sevgilisiyle birlikte şirin bir dağ köyünde karşıladı. Orada uyguladığı mayoyla kara çıkma ritüelini de sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

Eklenme Tarihi: 02 Ocak 2020

İngiliz yıldız Kelly Brook, yeni yılı Fransız sevgilisi Jeremy Parisi ile birlikte onun memleketinde karşıladı. Brook ve Parisi, Noel ve yılbaşı tatili için Fransa'yı seçti. Çift önce Parisi'nin ailesini ziyaret etti.
Noel'i Jeremy Parisi'nin ailesiyle kutladıktan sonra da Fransa'nın en gözde kayak merkezlerinin yer aldığı Megeve köyüne gittiler.

Megeve'de sevgilisiyle birlikte karın ve kış tatilinin keyfini çıkaran Brook orada çektiği görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaştı.

Kelly Brook, "saunadan sonra sabah ritüeli" notuyla da bir videosuna da yer verdi. Üzerinde mayosuyla sıcak sudan çıkan Brook, sonra çıplak ayaklarıyla bahçeye çıktı ve bütün bedenine kar sürdü.

Birkaç dakika süren bu işlemin ardından tekrar koşarak saunaya döndü ve kendini sıcak sulara bıraktı. Kelly Brook'un tatil paylaşımlarına takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum geldi.