Kazada kopan bacağıyla arkadaşlarına ziyafet verdi

Reddit'te kopan bacağını pişirip yediğini ardından arkadaşlarına ziyafet verdiğini açıklayan adam şok etkisi yarattı. İşte o akılalmaz olay.

Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018

Sosyal paylaşım platformu Reddit'te, bir kullanıcının yaptığı paylaşım ortalığı kasıp kavurdu. İsmini vermeyen, bir motosiklet kazası geçiren ve ardından tüm hayatı değişen adam, öyle bir işe kalkışıyor ki akla hayale sığacak gibi değil. Motosiklet kazasının ardından bir daha ayağa kalkmasının mümkün olmayacağını söyleyen doktorlar adama, bacağının kesilmesini öneriyor. Adam da tek bir şartla kabul ediyor, ayak kendisinde kalırsa...

ABD'de çeşitli dini inançlar için ampüte edilen uzuvların sahibine iade edilmesi mümkün. Adam tüm gerekli belgeleri imzaladıktan sonra bacağını hastaneden teslim alıyor. Önce içini doldurtup bir biblo gibi evinde kullanmayı düşünüyor. Sonra eve getirdiğinde aklına başka bir fikir geliyor. Uzun süredir yapmak istediği şey; Bacağı yemek.

Önce ayağı temizliyor. Sonra evdeki arkadaşlarıyla birlikte incelemeye başlıyorlar. “Hiç duygusal bağlantı yoktu” diyor bunu anlatırken. “Yani bacağım oradaydı ama, içim filan hiç gıcıklanmadı” diyor. Daha sonra eti buzdolabına atıyor.

İŞİN BOYUTU BÜYÜYOR; Eve en yakın 11 arkadaşını çağırdıktan sonra doğrudan konuya giriyor. “Bir defasında eğer yasal bir engel olmasaydı insan eti yer miydik diye tartışmıştık. Şimdi öğrenme zamanı. Bunu yapmaya hazır mısınız?” Bu 11 kişide bu garip teklifi çok daha garip bir şekilde kabul ediyorlar.