Kate Winslet'in unutulmaz performansları

İngiliz oyuncu Kate Winslet da başarılı performansıyla göz dolduruyor. Bu vesileyle, 42 yaşındaki oyuncunun hafızalara kazınan performanslarına göz atalım... (Filmloverss)

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017

Yönetmenliğini ve senaristliğini Woody Allen’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda Kate Winslet, Jim Belushi, Justin Timberlake ve Juno Temple gibi isimlerin yer aldığı Wonder Wheel, bugün gösterime girdi. 1950’li yılların Coney Adası’nda geçen film, parlak ışıklarının ardında saklı birçok sırrı barındıran bir lunapark ve bu lunaparkın çevresinde bir araya gelen dört ayrı karakterin evlilik, aldatma ve kıskançlık ekseninde gelişen hikayelerini konu alıyor. İngiliz oyuncu Kate Winslet da başarılı performansıyla göz dolduruyor. Bu vesileyle, 42 yaşındaki oyuncunun hafızalara kazınan performanslarına göz atalım... Steve Jobs - Danny Boyle’un yönetmen koltuğunda oturduğu Steve Jobs, Michael Fassbender, Seth Rogen, Jeff Daniels, Katherine Waterston gibi isimleri bir araya getiriyor. (Filmloverss)

Kate Winslet’ın yardımcı kadın oyuncu dalında Altın Küre ve Oscar adaylığı elde ettiği yapım, Winslet’ın başarılı performansıyla öne çıkıyor.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Eternal Sunshine of the Spotless Mind, ilişkilerindeki heyecanı kaybeden bir çiftin birbirlerini hafızalarından silmelerini anlatıyor.

Senaryosunu Charlie Kaufman, Michel Gondry ve Pierre Bismuth gibi isimlerin yazdığı film alışılmadık konusunun hakkını unutulmaz performanslarla vermeyi başarıyor. Jim Carrey ve Kate Winslet’ın başrolü paylaştığı yapımda ikiliye Elijah Wood, Mark Ruffalo, David Cross ve Kristen Dunst eşlik ediyor.