Kate Middleton sürekli rüzgarın azizliğine uğruyor eteği havalanıyor!

İngiliz kraliyet gelini Kate Middleton'un başı sürekli rüzgarla dertte. Yıllar önce defalarca eteği açılan ve o an eteğinin uçuşmasını engelleyemeyen Düşes, geçtiğimiz cuma günü yine rüzgarın azizliğine uğradı... (SÖZCÜ - Hale Ceylan BARLAS)

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2018

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın yaklaşık 7 yıldır başı rüzgarla dertte. Ya helikopterin pervanesi yüzünden, ya hava şartlarından, ya uçaktan inerken, ya da ters rüzgardan dolayı eteği havalanan Middeton, bir türlü eteğinin uçuşmasına engel olamıyor.

Geçtiğimiz cuma günü de, Prenses Eugenie’nin düğününde bir anda rüzgarın esmesiyle yine eteği havalanan ama bu kez elleriyle eteğini tutarak frikik vermekten kurtulan Kate Middleton’ın rüzgarla olan imtihanını araştırdık… Meğer Düşes, ilk evlendiği yıldan bu yana neredeyse her yıl zor anlar yaşamış…

2014’te 7 aylık hamileyken eteğinin havalanması Düşes’i oldukça utandırmıştı.

Kızı Charlotte’a hamileyken puantiyeli bir elbise giyen Middleton, yine rüzgarın azizliğine uğramış ve eteğinin uçuştuğunu fark edince de utanmıştı. Bu elbiseyi yine aynı yıl Prens William ve Prens Harry'yle katıldığı Warner Bros Studio turunda giyen Middleton, davet boyuncu rüzgarın etkisiyle zor anlar yaşamıştı.

Middleton’ın havalanında kalçalarının görünmesi Kraliçe’yi oldukça rahatsız etmiş ve mini giymemesi için uyarılmıştı.

Kate Middleton’ın 2011’de Kanada Calgary Havaalanı’nda başına gelenler kraliyeti ayağa kaldırmıştı. O gün havalaanında sarı elbisesiyle görüntülenen Middleton’ın eteği bir hayli açılmış ve kalçaları görünmüştü. Tabii kraliçe bu duruma o dönem çok sinirlenmiş ve Düşes’in gardırobunun yenilenmesi için kendi moda danışmanı Angela Kelly’yi devreye sokmuştu. O günden sonra da Middleton’ın mini giymesi yasaklanmıştı…