Kate Middleton, Kraliçe Elizabeth'in çöpe attığı kıyafetleri giyiyor...

Kocası Prens William'ın annesi Prenses Diana'nın 20'inci ölüm yıldönümü için düzenlenen özel bir etkinliğe katılan Cambridge Düşesi Kate Middleton giysi tercihiyle yine bütün dikkatleri üzerinde topladı.

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017

İngiliz kraliyet ailesine sonradan katıldığı halde gittiği her yerde diğer herkesi gölgede bırakan Kate Middleton yine "olay" oldu. Kocası Prens William'ın annesi Prenses Diana'nın 20'inci ölüm yıldönümü için düzenlenen özel bir etkinliğe katılan Cambridge Düşesi Kate Middleton giysi tercihiyle yine bütün dikkatleri üzerinde topladı. İki çocuk annesi Kate Middleton, kocası Prens William ve kayınbiraderi Prens Harry ile birlikte, Kensington Sarayı'nın bahçesinde Prenses Diana anısına dikilen beyaz çiçeklerden oluşan özel anı bahçesini gezmeye gitti.

Hiç tanışmadığı ama başından beri hep kıyaslandığı Prenses Diana'yı anma etkinliğine katılırken de gören herkeste çağrışımlar yaratan yeşil üzerine çiçek desenli Prada bir elbise giydi. 1420 Sterlin değerindeki bu elbisenin en önemli özelliği de 1980'lerin modasından çizgiler yansıtması yani Prenses Diana'nın Prens Charles ile nişanlıyken ve evliliğinin ilk dönemlerinde giydiği giysilere benzemesiydi.

Kate Middleton bu tercihiyle kendisini adım adım takip eden hayranlarını da ikiye böldü. Bazı hayranları Kate Middleton'ın hiç görmediği kayınvaidesine olan saygısını bu şekilde göstermesine kelimenin tam anlamıyla alkış tuttu.

Ama bazıları da onu her zaman olduğu gibi yaşına ve çağa uygun giyinmemekle eleştirdi. Middleton'ın kıyafeti ile ilgili internet basınında yayınlanan habere yorum yapan bir okuyucu "Kate neden yaşına uygun giyinmiyor ki? Sanki Kraliçe Elizabeth'in çöpe attığı kıyafetleri alıp üzerine geçiriyor gibi" dedi.