Karısıyla Babasının İlişkisi Olduğunu İddia Etmişti: DNA Sonuçları...

Ece Üner ile Susma programına çıkan Adnan Kızılkaya, Ayşegül ile öz babasının 20 yıldır birlikte olduklarını ve 5 çocuklarından ikisinin gerçek babasının kendisi olmadığını dedelerinin aslında babaları olduğunu iddia etti. Bugün 5 çocuğun DNA sonuçları açıklandı.

Eklenme Tarihi: 07 Eylül 2021

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Ece Üner ile Susma" programına katılan Adnan ismindeki 5 çocuk sahibi kişi, eşi ve öz babasının 20 yıldır ilişki yaşadığını iddia ederek yaşadıklarını anlatmıştı. Adnan Kızılkaya, 5 çocuğundan ikisinin gerçek babalarının kendisi değil dede dedikleri kendi babası olduğunu iddia etmişti.

8-9 ay önce ikisini aynı odada yakalayarak olayı öğrendiğini söyleyen Adnan Kızılkaya, bu ilişkinin kendisi askerdeyken başladığını da öne sürdü.

Adnan Bey'in eşi Ayşegül Hanım ise bu iddiaları doğrulayarak, kayınpederinin kendisine "Sen benim karımsın. Benim nikahım sana oluyor ama eşinin nikahı sana olmuyor" söylediğini de eklemişti.

İddiaların odağındaki Ayşegül isimli kadın ise daha sonra kayınpederi ile ilişki yaşadığını inkar ederekçocuklarının kayınpederinden olmadığını belirterek "2 çocuğum kayınpederim" diyerek ifade vermesi konusunda baskı yaptığını söyledi.