Karantina günlerinde Aşk-ı Memnu izlemek mi?

Nilüfer Şensöz / Medyafaresi.com özel haber- Karantina günlerinde evine kapanan halk için en büyük meşgalelerden biri televizyon dizileri... Defalarca gösterilen Aşkı Memnu dizisi yeniden izleyicilerle buluşuyor.

Eklenme Tarihi: 06 Nisan 2020

Nilüfer Şensöz / Medyafaresi.com - Karantina günlerinde evine kapanan halk için en büyük meşgalelerden biri televizyon dizileri... Defalarca gösterilen Ask Memnu dizisi yeniden izleyicilerle buluşuyor. Sosyal medyada dizinin yeniden gösterileceğinin duyulmasıyla çok sayıda mesaj ve yorum yapıldı. Kimileri yeniden diziyi görecek olmaktan memnun kimileri de durumu komik bir dille eleştiriyor. Sosyal medyadaki dikkat çeken yorumları derledik. İşte bazı Aşkı Memnu paylaşımları...

"Biz daha iyisini yapana kadar..Ne demek istediğinizi bugün bi kere daha anladım. Aşkı Memnu ekibi. Sonra gelmedi sizin gibi gerçekten "

"Türkiye, vatandaşlarını evde tutabilmek için en büyük kozunu ortaya sürdü "

"Ve sonunda Ağzı açık gülen yüz netflix dizilerinden bin kat iyi 👍🏻 daha da canım sıkılmaz çünkü #askimemnu başladı Ağzı açık gülen yüz"

"Aşk-ı Memnu tekrarları başlıyormuş... Her şeyi biliyorum ama hiçbir şeyi bilmiyormuş gibi tekrar izleyeceğim. Gerçek bir efsane..."