Kansere Yakalanan Şimal'den Mesaj Var: Mücadelemi Bırakmayacağım

Geçtiğimiz günlerde meme kanserine yakalandığını açıklayan şarkıcı Şimal, 35'inci doğum gününde takipçilerine seslendi.

Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2021

Oyuncu Canan Ergüder'e meme kanseri teşhisi konulmasından sonra benzer bir haber de müzik dünyasından gelmişti. Yeni single çalışmasını dinleyicileriyle buluşturmayı planyan Şimal, kansere yakalandığını duyurmuştu.

"MÜCADELEMİ ASLA BIRAKMAYACAĞIM"

Tedavi için saçlarını kazıtan 35 yaşındaki şarkıcı, doğum gününde bir mesaj paylaştı. Şimal, "Yeni yaşımda dileğimin ne olduğunu az çok tahmin etmişsinizdir. Yanına bir kaç bir şey daha ekledim yine de. Bu hastalık beni buldu ama yanında bir sürü kalp kazandırdı. DM'den hiç tanımadığım kişilerin dilekleri duaları nasihatları beni hayata tekrar bağladı. O kişilerle gönül bağım nefes aldığım sürece devam edecek inşallah. Arayan, mesaj atan herkese sonsuz teşekkür ederim. Kendimi çok şanslı hissediyor, mücadelemi asla bırakmayacağıma söz veriyorum. İyi ki varsınız dostlarım hepiniz şifa veriyorsunuz..." ifadelerini kullandı.

"BENİM GİBİ ERTELEMEYİN"

Şarkıcı geçtiğimiz haftalarda, "Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de bazen bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz... Kendime çok kızgınım! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım. Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin!" diyerek sevenlerini uyarmıştı.

CANAN ERGÜDER DE TEDAVİ GÖRÜYOR

Oyuncu Canan Ergüder de geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla meme kanserine yakalandığını duyurmuştu.

Rahatsızlığından dolayı rol aldığı diziden ayrılmaya karar veren Ergüder, konuyla ilgili, "Çok sevgili arkadaşlarım, beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım... Niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu" ifadelerini kullanmıştı.