Kanlı bıçaklı ayrılan ünlü çiftler

Büyük aşklarla başlayan birlikteliklerinin entrikalarla dolu sonuçlandığı ünlü çiftler.

Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2016

Hüsnü Şenlendirici & Deniz Seki Muhtemelen ünlüler dünyasının en çok konuşulan aşk hikayesi onlarınki: Seki & Şenlendirici. Seki, 2006 yılında evli ve iki çocuğu olan Şenlendirici'ye kalbini kaptırdı. Şenlendirici de onu seviyordu. Her şey de yolundaydı. Öyle ki ilişkileri 3 yıl boyunca devam etti. Şenlendirici'nin karısı yasak aşklarını öğrenince olanlar oldu. Nazire Şenlendirici, kameralar önünde Seki'ye beddualar yağdırdı. Çift bu sözlere de, her gün evlerini basan ve onlara hakaretler yağdıran Nazire Şenlendirici'ye de aldırmıyor aşklarını doyasıya yaşıyorlardı.

Seki, Kuruçeşme'deki bir otelde uyuşturucu kullandığı ve temin ettiği gerekçesiyle narkotik tarafından gözaltına alındı. Masum olduğunu haykırsa da, 9 ay süren teknik takipte tüm konuşmaları kaydedilmişti. Seki, 218 gün hapis yattı. Çıktığında verdiği ilk röportajda şunları söyledi: "Ben olsaydım sevdiğimi yalnız bırakmazdım. Cezaevinin önüne çadır kurar, açlık grevi yapardım. Artık hayatımda yeni bir sayfa açtım. Arkaya dönüp bakmak bile istemiyorum." Şenlendirici bu süreçte eski karısına geri döndü ve ikili bir daha görüşmemek üzerine yollarını tamamen ayırdılar.

2. Asena & İbrahim Tatlıses İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ile ilişkisi varken, kendi programında dansöz olarak yer alan Asena'yla yakınlaşmaya başladı. İkili ilk başlarda çıkan tüm dedikoduları reddetti. Ancak aralarındaki enerjiyi herkes hissediyordu. Zamanla onlar da bunu kabullendiler ve görüntülenmekten çekinmeden aşklarını yaşamaya başladılar.

İkilinin ilişkisi bir kavgalı bir barışık devam ediyordu. Tartıştıkları haberleri sürekli olarak manşetleri süslüyordu. O dönemin çapkın türkücüsü Tatlıses, bu defa da Ayşegül Yıldız ile samimi görüntüler vermeye başladı. Asena bu durumu kabullenmedi ve Tatlıses ile ilişkisini derhal sonlandırdı. Ayrılıklarının ardından Asena, bacağından kurşunlandı. İfadesinde azmettirenin İbrahim Tatlıses olduğunu söyleyerek, suç duyurusunda bulundu. O gün bu gündür de ikili tekrar bir araya gelmemek üzere yollarını ayırdı.