Kanal D'nin yeni dizisi Masal Çiçeği'nin adı değişti!

Kanal D ekranlarında yayınlanması merakla beklenen 'Masal Çiçeği' dizisinin adı değişti. Peki dizinin yeni adı ne oldu?

Eklenme Tarihi: 07 Ocak 2019

Şubat ayında Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşması planlanan Masal Çiçeği adlı dizi şimdiden merak konusu oldu. Yayınlanacağı günden itibaren reytinglerde tutunup tutunamayacağı akıllarda yeni bir soru işareti oluşmasına yol açan dizide flaş bir değişikliğe gidildi. 'Masal Çiçeği' dizisinin adı değişti. Peki dizinin yeni adı ne oldu.

Ünlü isimleri buluşturan dizinin genç başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Engin Öztürk olurken, dizinin yeni adı ise Yüzleşme oldu. Doğandemir, kriminal drama türündeki dizide 'Masal', yakışıklı oyuncu Engin Öztürk ise ona büyük aşkla bağlı 'Ömer' karakterini canlandıracak.

Peki dizinin diğer oyuncuları kimler? Yeşim Ceren Bozoğlu: En son 'Kalbimdeki Deniz' dizisinde Fikriye karakteriyle seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, Masal Çiçeği dizisinde 'Nükhet' karakterine hayat verecek.

Mesut Akusta: Dört sezon süren Karagül dizisinde oynadığı Kendal Ağa rolüyle izleyicinin gönlünde taht kuran usta oyuncu Mesut Akusta da ‘Masal Çiçeği’ projesinde Rıza karakterine hayat verecek.