Kanal D yeni sezon bombasını patlattı

İddialı dizilere ekran sahipliği yapan Kanal D yeni sezon bombasını patlattı! Geçtiğimiz günlerde ilk kez fragmanı yayınlanan yeni dizi Bir Litre Gözyaşı reytingleri alt üst edecek gibi. Peki dizinin konusu ne, kimle oynuyor?

Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2018

Kanal D yeni sezon bombalarını patlatmaya devam ediyor. En iddialı yapımlardan biri olarak görünen yeni dizi Bir Litre Gözyaşı ise Kanal D'nin yeni reyting silahı olarak medya kulislerinde dolaşıyor.

Yaz sezonundan beri bir bir yeni dizileri yayına sokan Kanal D bu kez öyle bir diziyle geliyor ki, fragmanı bile şimdiden sosyal medyanın gündeminde.

DİZİNİN KONUSU NE: Daha iİlk bölüm fragmanında izleyici sarıp sarmayan hikayesi ile sabırsızlıkla beklenen yeni dizi Bir Litre Gözyaşı'nın konusu ise çok farklı. Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”.

YAŞAM MÜCADELESİ AĞLATACAK: Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.