Kanal D yeni dizi bombasını patlattı! Başrolü bakın kim olacak

Kanal D'nin büyük umutlarla ekrana getirmeye hazırlandığı 'Leke' dizisinin kadın başrolü 'Yasemin Adıvar' için bomba bir isimle el sıkışıldı.

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2019

Arka Sokaklar, İkizler Memo - Can, Yüzleşme ve Çocuklar Duymasın gibi iddialı dizilerleri izleyici karşısına çıkaran Kanal D, şimdi de Leke adlı diziyi ekrana getirmeye hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu'nun oturduğu, senaryorsunu Ayfer Tunç'un kaleme aldığı dizininin başrol kadın karakteri 'Yasemin Adıvar'ı kimin canlandıracağı da netleşti.

Merakla beklenen dizide dürüst ve idealist bir genç kız olan 'Yasemin' karakteri için titiz bir çalışma yürütüldü. Aralarında Pınar Deniz'in de yer aldığı birçok oyuncuyla masaya oturuldu. Ancak sonunda bomba bir isimde karar kılındı.

Daha önce Siyah İnci dizisinde canlandırdığı 'Ebru' karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Melis Sezen ile imza aşamasına gelindiği öğrenildi. Dizinin başrol karakteri Yasemin'in hikayesi ise şu şekilde;

Yasemin, işitme engelli olan 9 yaşındaki kardeşi Murat'la beraber yetimhanede büyümüştür. Reşit olunca yetimhaneden ayrılmak zorunda kalan Yasemin hem hukuk okuyup hem de çalışmakta, kardeşinin velayetini alıp ameliyat masraflarını karşılamayı hedeflemektedir. Ancak peş peşe hiç beklemediği olaylar yaşar.