Kanal D Çocuklar Duymasın'ın fişini çekecek mi?

Kanal D'nin hayatta tutmak için uzun uğraşlar verdiği Çocuklar Duymasın dizisinin akıbeti ne olacak ? Son reyting sonuçları dizinin fişinin çekilip çekilmeyeceği konusunda önemli ipuçları veriyor.

Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2018

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Çocuklar Duymasın dizisi reytinglerde bir türlü istenileni veremiyordu. Öyle ki dizi için tehlike çanları çalmaya başlamış ve bunun akabinde dizinin senaryosuna 'Karadeniz ayarı' çekilmişti. Bu Karadeniz ayarı dediğimiz olayın temel çıkış noktası da yine çarşamba günü yayınlanan ve Karadenize özgü motiflerin bir hayli çok olduğu Sen Anlat Karadeniz dizisinin reytinglerdeki hegemonyası.

KARADENİZ AYARI BAŞARILI OLDU: Karadeniz ayarı çekilmesiyle diziye katılan Karadeniz kızı Simay ve ailesinin Karadeniz’e has özelliklerinin diziye yansıması ile eğlenceli sahneler ortaya çıkmıştı. Bunun akabinde de dizi reytinglerde yükselişe geçmeye başladı.

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisi yayınlanan son bölümüyle birlikte totalde 8. sırada yer aldı. Çocuklar Duymasın elde ettiği bu başarı ile Jet Sosyete’nin üzerine çıkmış oldu.

AB grubunda ise 6. sırada yer alan Çocuklar Duymasın, bu kategoride 3. sırada yer alan Jet Sosyete’nin gerisinde kalmış olsa da geçen haftaya göre izleyici sayısını artırdı.