Kanal D bombaları bir bir patlatıyor! Leke dizisi için usta oyuncu ile anlaşıldı

Kanal D'de ekrana gelmeye hazırlanan ve geçtiğimiz günlerde başrol oyuncusu belli olan Leke dizisine şimdi de usta bir oyuncu dahil edildi.

Eklenme Tarihi: 19 Mart 2019

Bu sezon Arka Sokaklar, İkizler Memo - Can, Yüzleşme ve Çocuklar Duymasın gibi iddialı projelerle izleyici karşısına çıkan Kanal D, şimdi de Nisan ayında 'Leke' dizisini ekrana getirmeye hazırlanıyor. Yönetmenliğini Metin Belekoğlu'nun yaptığı, senaryosunu Ayfer Tunç'un kaleme aldığı dizinin geçtiğimiz günlerde başrolü 'Yasemin Adıvar'ı kimin canlandıracağı ortaya çıkmıştı. Merakla beklenen diziye bir de usta oyuncu dahil edildi.

Tims&B imzalı 'Leke' dizisinde 'Yasemin Adıvar' karakterine daha önce Siyah İnci dizisindeki 'Ebru' rolü ile tüm dikkatleri üzerine çeken Melis Sezen hayat verecek. Dizinin başrol karakteri Yasemin'in hikayesi ise şöyle olacak;

Yasemin, işitme engelli olan 9 yaşındaki kardeşi Murat'la beraber yetimhanede büyümüştür. Reşit olunca yetimhaneden ayrılmak zorunda kalan Yasemin hem hukuk okuyup hem de çalışmakta, kardeşinin velayetini alıp ameliyat masraflarını karşılamayı hedeflemektedir. Ancak peş peşe hiç beklemediği olaylar yaşar.

Nilüfer Açıkalın da Kadroya Katıldı: Merakla beklenen diziye Melis Sezen'in ardınan, uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Nilüfer Açıkalın da dahil edildi. Usta oyuncunun nasıl bir karakteri canlandıracağı ise şu an için merak konusu...