Kamera önünde resmen seviştiler! Seyirciler tepki gösterdi!

İngiltere'de ekrana gelen Celebrity Big Brother adlı yarışmada büyük ya da küçük skandalsı, olaysız bir gün geçmiyor. Bunun son örneği de dün gece yaşandı.

Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2017

Bir süredir aşk yaşayan iki ünlü katılımcının gece karanlığında yorgan altındaki ateşli konuşmaları ve davranışları ekran başındaki seyirciyi kızdırdı.

Bir dönem ülkemizde de yayınlanan Biri Bizi Gözetliyor'un İngiltere versiyonu olan Celebrity Big Brother'da şarkıcı Sarah Harding ile Chad Johnson bir süre önce aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, programın ilerleyen bölümlerinde tartışma yaşadı. Dün gece de başka katılımcıların da yataklarının bulunduğu odada yan yana aynı yatağa uzandılar.

Harding ve Johnson, yaşadıkları tartışma hakkında konuşmaya başladı.Daha sonra da Harding, Johnson'a ateşli bir şekilde "Seni istiyorum" dedi. Johnson'un "Bu çok fazla" sözlerine karşılık da "Hayır, değil" diyerek sevgilisini öpmeye başladı

Çiftin bu görüntüleriyle programın dün geceki bölümü sona erdi. O sırada yarışmayı seyreden birçok seyirci de sosyal medya üzerinden tepkilerini ifade etti. Birçoğu Harding ve Johnson'ın kameralar karşısında seviştiğini ileri sürerek bundan rahatsızlık duyduklarını ifade etti. Bazı seyirciler "Sarah ve Chad'ın bu davranışlarını görmekten hoşlanmıyorum, onları izleyemiyorum" dedi. Bazıları da "Bu ikisinin bu tür konuşmaları beni hasta ediyor" yorumunu yaptı.