Kadir Ezildi Aile Hayatını Anlatırken Gözyaşlarına Boğuldu

Katarsis programının sunucusu Uzm. Psk. Gökhan Çınar, Temizlik Benim İşim" Programının Sunucusu Kadir Ezildiyi misafir etti.

Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2021

Uzm. Psk. Gökhan Çınar'ın sunuculuğunu yaptığı ve YouTube üzerinden yayınlanan Katarsis programı ses getirmeye devam ediyor.

Katarsis'in bu bölümdeki konuğu "Temizlik Benim İşim" programıyla tanıdığımız sempatik isim Kadir Ezildi. Kadir her zamanki samimiyetiyle sorulara cevap verdi. Özellikle babasıyla ilgili anlattığı detayları daha önce çoğumuz duymamıştık. Gelin bakalım neler demiş?

Instagram'da sık sık annesi Ümran Hanım'la paylaşım yapan Kadir, annesiyle ilişkisini şöyle özetledi:Ben çocukken anneme çok düşkündüm. Babamın yanına hiç gitmezmişim. Annemle çok büyük bir bağımız var ama hayatta anlaşamayız. İki kuma gibiyiz evde. Fikirlerimiz uymaz, çok büyük kavgalar ederiz'

Çok uzun yıllardır babasıyla iletişimi olmadığını ve babasıyla ilgili neler hissettiğini de şu şekilde anlattı:Çok anlayışlı bir babam vardı. Asla geri kafalı biri değildi. Senin düşüncene saygı duyardı. Bazen bencillikleri vardı yalan söylemeyeceğim ama çok da babama karşı kendimi beğendirmek zorunda hissetmiyordum. Babam erkek kardeşime çok düşkündü. Onun annesiydi o, babası değildi. Yani doğursa bu kadar sevemezdi.'