Kadir Doğulu'nun Burak Özçvit ve Neslihan Atagül'ün öpüşme sahnesine öfkesi geçmedi

Kadir Doğulu, arasının neden açıldığı merak edilen Burak Özçivit için ‘Türkiye’nin en güzel adamlarından. Şahane vasıfları var ama meşrebimiz uygun değil’ çıkışı yaparak, ‘Biz arkadaş olamayız’ dedi.

Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2020

Burak Özçivit, 'Kara Sevda' dizisindeki rol arkadaşı Neslihan Atagül ile olan öpüşme sahnesinden sonra ''Kadir arkadaşım. Bizde yanlış olmaz'' demişti. Bu açıklamadan hoşlanmayan Doğulu, Twitter’dan ''Ne kadar da kendine aşık bir adam. Çok tehlikeli'' notunu düşmüştü.

Oyuncu Kadir Doğulu, '40' isimli programda yıllardır merak edilen bir konuya açıklık getirdi. Doğulu, yıllar önce aynı dizide rol aldığı ve ardından da yine eşi Neslihan Atagül'le başrolü paylaşan Burak Özçivit'le arasının neden açıldığını anlattı.

2016'daki düğünlerine Özçivit ile eşi Fahriye Evcen'i davet etmediklerini söyleyen Kadir Doğulu, Özçivit hakkındaki şu sözleriyle bir polemiği başlatmıştı:

"Sanıyorlar ki yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor. Halbuki o başka meşrepte adam! Burak'la çalıştım, çok sevdim, mert bir adam. Belki de Türkiye'nin en güzel adamlarından bir tanesi... Şahane vasıfları da var; ama meşrepimiz birbirimize uygun değil! Biz dost, arkadaş olamayız."