Bir araştırmaya göre 10 kadından 7'si oldukça endişeli. Çünkü kadınlar, kariyerleri ve görünümleriyle birlikte nasıl daha iyi bir ebeveyn olabileceği konusunda oldukça zorlandıklarını söylüyorlar.
Kadınların duş alırken en çok düşündüğü 3 şey
Bir kişisel bakım firmasının yaptığı ankete katılan kadınların verdiği yanıtlar endişeleri gün yüzüne çıkardı.
Yayınlanma:
/ Son Güncelleme:
![Kadınların duş alırken en çok düşündüğü 3 şey - Resim: 1](https://s.medyafaresi.com/files/2019/9/25/923139/923139_0.jpg)
1
3
![Kadınların duş alırken en çok düşündüğü 3 şey - Resim: 2](https://s.medyafaresi.com/files/2019/9/25/923139/923139_1.jpg)
Kadınlar, çalışma hayatı devam ederken nasıl daha iyi bir ebeveyn olacakları konusunda endişeli düşüncelere hakimler. Çalışırken çocuklarına yeterli vakti ayıramadıkları düşüncesine hakim olan kadınlar bununla birlikte cilt problemlerini de kafalarına takıyorlar.
2
3
![Kadınların duş alırken en çok düşündüğü 3 şey - Resim: 3](https://s.medyafaresi.com/files/2019/9/25/923139/923139_2.jpg)
Bu sorunları ise daha çok duş alırken düşünüyorlar. Bunun nedeni ise sessizlik, kendi kendine kalmak ve düşünmek için bir kaçış olarak görülmesi.
3
3