Kadınlar için özel robot! Espri yapıyor sohbet ediyor

İngiltere’de kadınlar için geliştirilen seks robotu Henry, esprileri ve romantik davranışlarıyla kadınları etkilemesini biliyor.

Eklenme Tarihi: 09 Aralık 2018

İngiltere'de Realbotix şirketinin kadınlar için erkek görünümlü seks robotunu seri üretime hazırladığı belirtildi. Şirket, Henry adı verilen robotun sohbet ettiğini ve şaka yapabildiği bildirdi. Alıcıların, robotun dış özelliklerini kendi zevkine göre ayarlayabileceği ifade edildi. Henry, iddiaya göre cinsel performansının yanı sıra esprileriyle de kadınları eğlendirmeyi biliyor. Henry dışında Michael, Mick ve Neith adlı 3 ayrı seks rootu modelin daha olduğu aktarıldı.

Realbotix kurucusu Matt McMullen, "Seks partneri değil, sohbet edebilecekleri arkadaş arayan kadınlardan düşündüğümüzden daha fazla sipariş aldık" diye açıkladı.

Ayrıca yorgun bir günün ardından eve dönen sahibiyle sohbet ediyor ve onunla birlikte televizyon izliyor. O kadar duygusal ki, aşk şiirleri bile yazabiliyor

Henry'nin ona söylenen her şeyi dinleyip hafıza tutabildiğini anlatan McMullen, ancak robotun temizlik yapıp tamir işleri yapacağı beklenmemesi gerektiğini kaydetti.