Kadın kılığına girdi, tanınmayacak hale geldi

Cem Yılmaz'ın yeni filmi Deli Aşk için kadın kılığına giren oyuncuyu tanıdınız mı?

Eklenme Tarihi: 01 Mart 2017

CMYLMZ Fikir Sanat & Nu Look'un yapımcılığını üstlendiği, 10 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanan Deli Aşk'taki rolüyle oyuncu Zafer Algöz seyirciyi çok şaşırtacak. Carol karakteri ile daha önce hiç görmediğimiz bir rolle karşımıza çıkacak olan oyuncu filmde evlenme teklifi ettiği kız arkadaşı tarafından terk edilen ve onu geri kazanmaya çalışan dondurmacı Ekrem’in komik planına dahil olan geçkin güzel Carol karakterini canlandıracak.

Deli Aşk filminde konuk oyuncu olarak yer alan Zafer Algöz’e canlandırdığı kadın karakter Carol için saatler süren özel bir makyaj yapıldı. Makyaj sanatçısı Derya Ergün’ün titiz çalışmasıyla usta oyuncu Algöz, Carol karakterine büründü.

Senaryosunu geçtiğimiz yıl Kaçma Birader filmine imza atan Murat Kaman ve Emrah Kaman Kardeşler’in yazdığı filmin yönetmenliğini Murat Kaman ve Murat Dündar üstleniyor.

Maraş Dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayların anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda; Emrah Kaman’ın yanı sıra Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu, Nilperi Şahinkaya, Burak Çelik, Gülhan Tekin gibi isimler yer alırken usta iki isim Cem Yılmaz ve Zafer Algöz de filme özel performanslarıyla konuk oluyorlar.