Kadın dizisine flaş transfer! Ceyda'nın kocasını yıldız isim oynayacak

Fox TV'de ekrana gelen Kadın dizisinde Ceyda'nın çocuğunun babası 'Emre' karakterini canlandıracak isim belli oldu.

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2018

Fox TV'nin fenomen dizisi Kadın, 18 Aralık Salı günü 44. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümüyle AB'de ve TOTAL'de zirveye oturarak reytingleri altüst etmeyi başaran dizinin yeni bölümü de merakla beklenmeye başlandı. Dizinin hayranları 25 Aralık Salı günü ekrana gelecek olan bölümü iple çekerken sevilen diziye daha önce 'ES-ES', 'Vatanım Sensin' ve 'Ahlat Ağacı' gibi birçok başarılı projede yer alan ünlü ismin dahil edildiği öğrenildi.

Faruk Bayhan ile Fatih Aksoy'un yapımcılığını üstlendiği, Nadim Güç'ün yönettiği ve Hande Altaylı'nın senaryosunu kaleme aldığı dizinin ekibine bir süredir Ceyda'nın (Gökçe Eyüboğlu) çocuğunun babası 'Emre' karakterinin katılacağı konuşuluyordu.

Özge Özpirinçci, Feyyaz Duman, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol ve Seray Kaya gibi ünlü isimleri buluşturan dizide 'Ceyda' ile ayrı dünyaların insanı olan 'Emre' rolünü Ahmet Rıfat Şungar'ın canlandıracağı ortaya çıktı.

Nuri Bilge Ceylan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Fransa-İtalya ve Türkiye ortak yapımı sinema filmi Üç Maymun ile adını Türkiye'de ve yurt dışında duyurmayı başaran Şungar, 9 Şubat 1983’te İstanbul’un Kartal ilçesinde dünyaya geldi.