Kadın dizisinden kötü haber! Fox TV Genel Müdürü neden başlamadığını açıkladı

Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın'ın ne zaman başlayacağına dair şikayetler uzun bir süredir dile getiriliyordu. Eylül'de başlaması öngürülen Kadın dizisinden kötü haber geldi. Fox TV Genel Müdürü Cenk Soner Kadın dizisinin ne zamanla başlayacağıyla ilgili bakın ne dedi.

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2018

Fox TV ekranlarının dram dolu dizisi Kadın'ın yeni sezona ne zaman başlayacağı büyük bir merak konusu olmuştu. Diğer diziler yayın tarihlerini bir bir açıklarken Kadın dizisinden herhangi bir ses seda çıkmaması dizinin sıkı takipçilerini bir hayli üzmüştü. Şimdiye kadar yayın tarihiyle ilgili herhangi bir açıklama yapılmayan diziyle ilgili kötü bir haber geldi.

Vatan Gazetesi'nden Oya Doğan'ın Bugün Fox TV Genel Müdürü Cenk Soner’le yaptığı röportajda Kadın dizisinin yeni sezona ne zaman başlayacağıyla ilgili sorulara son noktayı koydu. Fox TV Genel Müdürü Cenk Soner dizinin ne zaman başlayacağını açıkladı ancak bu dizinin hayranlarını pek de mutlu etmeyecek. Peki Kadın dizisi ne zaman başlayacak işte Oya Doğan'ın bugünkü yazısının ilgili kısmı...

- Kadın, geçen sezon salı akşamı tüm dengeleri değiştirdi. Ezber bozduğunuzu düşünüyor musunuz? Ve ne zaman başlıyor?

Dolu bir gün bile olsa seyirci kitlesinde boşluk yakalarsanız karşılığını alırsınız. Bu sadece matematik, ezber bozmak değil. Alternatif iş koymak! Bir başka taraftan bakarsanız televizyon izleyicisi aslında kadın. Erkek işi diye nitelendirdiğimiz işleri de kadınlar izliyor.