Kadın dizisinde yeni sezon öncesi seyirciyi çıldırtan ayrılık!

Fox ekranlarının en çok izlenen dizisi Kadın 3. sezon 65. bölümü için geri sayıma başladı. Dizinin yeni bölümlerinden önce başrol kadrosundan kimin çıkarıldığı ise kafa karıştırdı. Bazı ayrılık iddiaları seyirciyi fena kızdırdı.

Eklenme Tarihi: 09 Eylül 2019

Fox'un en sevilen dizilerinden biri olan Kadın 3. sezon çekimlerine başladı. Sevilen dizinin ekim ayının ilk haftası yayın hayatına başlaması bekleniyor. Unutulmaz bir sezon finali yapan diziye kimin veda ettiği ise hala muamma.

Yeni sezonu heyecanla beklenen dizinin sezon finalinde yaşanan kaza sonrasında hangi oyuncunun diziden ayrılacağı seyircinin gündeminde.

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman ve Bennu Yıldırımlar’ın hayat verdiği Arif, Bahar, Sarp ve Hatice karakterleri kaza yapan aracın içindeydi. Yaşanan kazadan sonra arabadan kimlerin sağ çıkacağı ise hala merak konusu.

İzleyici ise bütün bir yaz boyunca dizi hakkında yorumlar yaptı tahminlerde bulundu. Arabadan Bahar'ın sağ çıkacağı geçtiğimiz günlerde Özge Özpirinçci'nin set paylaşımı sonrasında belli oldu. Geriye Sarp, Arif ve Hatice kalıyor.