Kadın dizisinde izleyiciyi çıldırtan sahne!

FOX TV'nin en iddialı ve en çok konuşulan dizilerinden biri olan Kadın'ın 41. son bölümünde yaşananlar izleyiciyi kızdırdı. Yıllar sonra Sarp ve Bahar'ın kavuşmasından sonra Bahar'ın yakınlarına tavrı yok arttık dedirtti, sosyal medya çoştu.

Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2018

2 sezondur seyircinin beklediği büyük karşılaşma dün akşamki 41. bölümde gerçekleşti. Her şeyin farklı olacağını düşünenler ise Bahar'ın yaptıkları ve tavrı karşısında ekran başında şaştı kaldı. Peki sosyal medyada olay konu ne oldu, Bahar nasıl tepki verdi?

Sarp ve Bahar karşılaşmasından sonraki gün Bahar, yakın arkadaşı Ceyda'dan, babasından, annesinden ve Yeliz'den tüm bildiklerini anlatmasını istedi. Sarp'ın yaşadığ gerçeğini çok önceden bilmelerine rağmen susmalarına çok sinirlenen Bahar, özellikle Jale'nin doktor olarak buna izin vermemesine çok kızdı.

Özellikle çocuklarını ve onların ruh sağlığını düşünen Bahar, Nisan ve Doruk’un babalarını görmelerine ve kendisine söylemelerine rağmen onlara inanmadığını hatırlayınca öfkesi daha da arttı. Çocukların babalarını hastanede görmelerine karşın 'annene söyleme' telkinisine ise büyük tepki verdi.

Çocuklarını her şeyden ve herkesten önde tuttuğunu her fırsatta dile getiren Bahar'ın en büyük tepkisi ve üzüntüsü ise çocuklarının babalarını Sarp'ı hazırlıksız birden bire görmeleri ve bu durumu onunla paylaşamamaları oldu. Bu yaşananlara engel olmadıkları için Bahari başta annesi babası olmak üzere tüm yakınlarına kızdı.