Kaçırmamanız gereken 15 film

2017’de kaçırılmayacak 15 film.

Eklenme Tarihi: 07 Nisan 2017

diken.com.tr - Guillermo del Toro, Darren Aronofsky, Steven Spielberg, Christopher Nolan… Bir yanda bu büyük yönetmenlerin usta oyuncularla birlikte hayata geçirdiği son işleri, diğer yanda başta Marvel’ınkiler olmak üzere süper kahramanların fantastik dünyasından beyazperdeye sıçrayanlar… 2017’de bizlere yine sinema yolu gözükür. İşte yıl boyunca kaçırmamanız gereken 15 film. Guardians of the Galaxy Vol. 2 Yönetmen: James Gunn Oyuncular: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Kurt Russell ABD gösterim tarihi: 28 Nisan 2017 Galaksinin koruyucuları ilk hikayede kaldıkları yerden devam ediyor. Kahramanlar Peter Quill’in ailesini aramasına yardımcı olurken, ekibi hayatta tutabilmek için mücadeleyi sürdürüyor.

Thor: Ragnarok Yönetmen: Taika Waititi Oyuncular: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Jeff Goldblum, Karl Urban, and Mark Ruffalo ABD gösterim tarihi: 27 Ekim 2017 Yıl boyunca bolca izleyeceğimiz Marvel filmlerinden biri. Filmin detayları netleşmiş değil fakat en son Thor’u Sakaar gezegeninde çekici olmaksızın bırakmıştık. Oradan kurtulacak, Asgard’a dönmek için eski dostu Hulk’la bir düelloya tutuşacak.

Alien: Covenant Yönetmen: Ridley Scott Oyuncular: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Noomi Rapace, Guy Pearce ABD gösterim tarihi: 19 Mayıs 2017 Her film yeniden çekilir de Alien eksik kalır mı? Yönetmen, serinin babası diyebileceğimiz Ridley Scott.

Blade Runner 2049 Yönetmen: Denis Villeneuve Oyuncular: Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Jared Leto ABD gösterim tarihi: 6 Ekim 2017 Bu defa olaylar 2049 yılında geçiyor. İlk filmden 30 yıl sonra. Polis memuru K farkında olmadan yıllardır saklı duran bir sırrı ortaya çıkarır ve olaylar gelişir. The Kidnapping of Edgardo Mortara Yönetmen: Steven Spielberg Oyuncular: Mark Rylance, Oscar Isaac ABD gösterim tarihi: Belirsiz Spielberg birz kez daha bir dönem filmiyle karşımızda. 1858 yılı İtalya’sında Bologna’da doğan bir çocuk genç yaşta zorla ailesinden alınır ve Hıristiyan olarak büyütülür. Ailesinin oğullarını geri almak için verdiği mücadele aslına papalık ile demokrasi güçleri arasındaki mücadelenin bir yansımasıdır.