Justin Bieber'ın Hailey Baldwin'e Aşırı Korumacı Tavrı Gündem Oldu

Geçtiğimiz ay magazincileri eşi Hailey Baldwin'in etek altı fotoğraflarını çekmekle suçlayan şarkıcı Justin Bieber, çekim yapılmaması için yeni bir yöntem buldu.

Eklenme Tarihi: 04 Mayıs 2021

Paparazzileri eşinin etek altı fotoğraflarını çekmekle suçlayan ünlü şarkıcı Justin Bieber, önceki gün Miami'de Hailey Baldwin ile birlikte görüntülendi. Ünlü şarkıcı eşini, kapıda kendilerini bekleyen otomobile kadar sarılarak götürdü.

OTOMOBİLE BÖYLE GÖTÜRDÜ
Yeni saç modeliyle dikkat çeken 27 yaşındaki Bieber ile eşi Hailey Baldwin Bieber, yürüyüş sırasında bir dakika bile birbirlerinden ayrılmadılar. Geçen ay paparazzileri eşinin etek altı fotoğraflarını çekmekle suçlayan, bir keresinde de onlarla tartışmaya giren Bieber, Baldwin'i korumak için yine alışkanlığından vazgeçmedi.

KORUMA ORDUSU
Justin Bieber ile Hailey Baldwin Bieber, bir koruma ordusu tarafından çembere alındı. Justin Bieber, Hailey Baldwin Bieber'ı araca bindirdikten sonra kendisi de aceleyle yanına oturdu. Bieber ve Hailey Baldwin'İn o anları da paparazzilerin objektiflerine yakalandı.

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, yeni albümü 'Justice' için Batı Hollywood'daki bir mekanda parti vermişti. Kutlamaya Hailey Baldwin Bieber ile birlikte özel bir araçla gelen Bieber'ın çıkıştaki keyifsiz hali dikkat çekmişti.