Justin Bieber ile barışan Selena Gomez'in annesi zor günler geçiriyor

Yeniden eski aşkına dönen Selena Gomez'in annesi; kızının Justin Bieber ile sevgili olmasını kızı kadar kabullenmiş değil belli ki... Gomez'in annesi zor günler geçiriyor. (POSTA)

Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2017

Yeniden eski aşkına dönen Selena Gomez'in annesi; kızının Justin Bieber ile sevgili olmasını kızı kadar kabullenmiş değil belli ki... Gomez'in annesi zor günler geçiriyor. Selena Gomez ile annesi Mandy Teefey’in arası Justin Beiber yüzünden açıldı. (POSTA)

Amerikan basınında yer alan habere göre Selena Gomez ile annesi Mandy Teefey Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

TMZ, geçtiğimiz hafta Selena Gomez ile annesinin, şarkıcının Justin Beiber ile barışmasıyla ilgili hararetli bir kavgaya tutuştuğunu hatta bu kavganın üstüne Selena Gomez’in annesinin hastaneye kaldırıldığını yazdı.

ANNESİNİ TAKİPTEN ÇIKARDI - Selena Gomez’e çok yakın bir kaynak, “Selena’nın ailesi Justin Beiber’ı asla affetmeyecek. 2014 yılında Selena Gomez Justin Beiber ayrılığı yüzünden çok kötü şeyler yaşadı. Bu yüzden Selena’nın ailesi ne Justin Beiber ile ilgili bir şey görmek istiyor ne de duymak” diye açıklamada bulundu.