10 Haziran reyting sonuçları: Jet Sosyete, Savaşçı, Çocuklar Duymasın ve Survivor lider kim?

Çocuklar Duymasın, Survivor 2018, Savaşçı dizisi ve Jet Sosyete 10 Haziran reyting sonuçları için mücadele etti.

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018

Dizilerin sezon finali yaptığı haftada yarışma programları ile diziler arasındaki rekabetin kazananı da merak konusu oldu. Peki, pazar gününde total reyting sonuçları neler oldu ve projelerin reyting sıralaması nasıl şekillendi?

FOX ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisi sezon finalini ekrana taşırken arkadaşlarını şehit veren tim Kürşat'ı sonsuzluğa uğurladı.

Yeni sezonuyla Kanal D ekranlarında takipçileriyle buluşmaya devam eden fenomen dizi Çocuklar Duymasın da sezon finali ile kısa bir ara verdi.

Survivor 2018 adlı yarışma programında ise adadan elenmesi için önerilen isimler netleşti. Haftanın ikinci dokunulmazlığını da kaybeden ünlüler takımı arasında yapılan ada konseyinde Merve, en çok oyu olarak takım arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. Bu hafta yapılan dokunulmazlık oyunları ve eleme konseylerinin ardından, ünlüler takımından Mustafa Kemal Kurt, Turabi Çamkıran ve Merve Aydın eleme potasına çıktı. Bu üç isimden biri 11 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak bölümde adaya veda edecek.