Jet Sosyete final yapacak mı? Gülse Birsel paylaştı...

Star TV'nin sevilen dizisi Jet Sosyete'nin aylardır final yapacağı iddia ediliyordu. Star TV'nin Jet Sosyete hakkında kesin kararı belli oldu. Jet Sosyete final mi yapıyor? Jet Sosyete'nin final tarihi ne zaman? İşte senarist Gülse Birsel'in o paylaşımı.

Eklenme Tarihi: 01 Haziran 2018

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Jet Sosyete'nin aylardır final yapacağı iddia ediliyordu. Star TV'nin Jet Sosyete hakkında kesin kararı belli oldu. Jet Sosyete final mi yapıyor? Jet Sosyete'nin final tarihi ne zaman? İşte senarist Gülse Birsel'in o paylaşımı.

Gülse Birsel'in Yalan Dünya'dan sonra merakla beklenen dizisi Jet Sosyete ocak ayında başladı başlamasına ama en iyi reytinglerini ilk bölümlerde gördü. Total reyting sonuçlarında etkinlik gösteremeyen Jet Sosyete, AB ve ABC'de ise adından söz ettiriyor, ilk sıraları zorluyor.

Jet Sosyete'nin bu reyting durumu birçok iddianın ortalardan dolanmasına neden oldu. İki kere yeni bölüm yayınlanmayıp, yerine özel bölüm yayınlanması ise iddiaları daha daha kuvvetlendirdi. Tüm bu dedikoduların ardıan Jet Sosyete'nin final tarihi belli oldu.

Jet Sosyete'nin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel, Instagram hesabından dizinin sezon finali tarihini açıkladı. Birsel, dizi ekibi ile paylaştığı fotoğrafa, "Bu hafta çok acaip bir bölüm geliyor! Çekerken kah güldük kah yorgunluktan öldük, ama bomba oldu. Enis Arıkan yemek yarışması sahnesinde “insanı insana insanla anlatmak” yerine “oturduğu yerden, oturduğu yerle ocağı açıp ‘oturduğu yeri’ yakan” ilk oyuncu olarak tarihe geçti. Çekim hatalarında ilgiyle izleyeceksiniz. Anlatılmaz yaşanır! 294 bölüm sitcom çektim, böylesini görmedim!

(Merak edenler için de, bu sezon finalinden bir önceki bölüm, sezon finalimiz 10 Haziran gecesi. E yaz geldi efenim.)" notunu düştü.