Jennifer Lopez ve Ben Affleck Dudak Dudağa Kameralara Yakalandı

17 yıl sonra yeniden aşk yaşamaya başlayan Jennifer Lopez ile Ben Affleck, ilk kez öpüşürken görüntülendi.

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2021

Jennifer Lopez (51) ile Alex Rodriguez, yaklaşık iki ay önce yaptıkları ortak açıklama ile ilişkilerinin noktaladıklarını duyurmuştu. Lopez, bu ayrılıktan kısa bir süre sonra da 17 yıl önce aşk yaşadığı aktör Ben Affleck'e (48) geri dönmüştü.

AKŞAM YEMEĞİNDE ROMANTİZM

Bir süredir gazetecilerden köşe bucak kaçan aşıklar, artık birlikteliklerini saklamıyor. Çift, önceki akşam Malibu'da objektiflere takıldı. Bir restoranda akşam yemeği yiyen Lopez ve Affleck, yeniden bir araya gelmelerinden sonra ilk kez öpüşürken görüntülendi.

SEVGİLİSİNİN ÇOCUKLARIYLA TANIŞTI

Çiftin, Lopez’in kız kardeşi Linda'nın 50’nci yaş günü için şarkıcının ailesiyle bir araya geldiği öğrenildi. Page Six’in haberine göre, aile toplantısına Lopez’in eski eşi Marc Anthony’den olan 13 yaşındaki ikizleri Max ve Emme de katıldı.

EVLİLİK İÇİN TEK ŞARTI ÇOCUKLARI

ABD basınında yer alan haberlere göre; Lopez ve Affleck ilişkisini ciddiyete dökmeye hazırlanıyor. Daha önce 3 kez nikah masasına oturan Lopez ise, çocukları tarafından temkinli davranmaktan yana. Ünlü şarkıcı, Marc Anthony ile evliliğinden olan 13 yaşındaki ikizleri Emme ve Maximilian onayını almadan evlenmek istemiyor.

Çifte yakın kaynaklar, Lopez'in küllerinden doğan aşkı çok tutkulu yaşadığını belirterek, "Lopez, ilişkilerdeki kimyaya her zaman önem verdi. Böyle bir yıldırım aşkının kaç kez yaşanabileceğinin farkında" diyor.

BAŞ BAŞA TATİLE ÇIKTILAR

Bir dönem 'Bennifer' olarak anılan ve 17 yıl sonra yeniden bir araya gelen Lopez ile Affleck, geçtiğimiz ay Montana'da tatil yapmıştı. İki çocuk annesi Lopez ve Affleck, birkaç günlük kaçamak sonrası Los Angeles'e geri dönmüştü. Otomobilleriyle seyir halindeyken objektiflere takılan ikiliden Ben Affleck'in şoför koltuğunda, Jennifer Lopez'in de onun hemen yanında oturduğu görülmüştü.