Aldatma İddiası Yalanlanmıştı.. Jennifer Lopez Alex Rodriguez'den Ayrıldı

Şarkıcı Jennifer Lopez ve eski beyzbol oyuncusu Alex Rodriguez'in ayrıldığı belirtildi.

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2021

Jennifer Lopez, 4 senedir eski beyzbol yıldızı Alex Rodriguez ile beraberdi.
İki yıl ilkin nişanlandıklarını duyuran çiftin pek fazlaca ortak yönü vardı. İkisi de takma isim kullanıyor (J.Lo ve A-rod), ikisi de Latin kökenli ve New York doğumlu, ikisinin de iki evladı var ikisi de kendi alanlarında fazlaca kuvvetli adlar.
Biri müzik dünyasının yıldız adı, diğeri beyzbol tarihinin en fazlaca kazanan oyuncusu. Çiftin tüm bu uyuma karşın kimyasının tutmadığını düşünenler vardı.

Başından beri bu ilişkiyi tasvip etmeyenler A-rod’u Jennifer Lopez’e nedense yakıştıramıyordu. Nedensiz de değildi; meşhur sporcunun kameraları fazlaca sevmesi ve göz önünde olma isteği, ek olarak önceki evliliğindeki sancılı boşanma süreci Jennifer Lopez hayranlarını endişelendiriyordu.

CNN'e konuşan bir kaynak, çiftin birkaç hafta önce ayrıldıklarını ifade etti. Çiftin ayrıldığıyla ilgili haberler Page Six ve New York Post gibi ABD merkezli haber sitelerinde de yer aldı.

Kaynak, "Tekrar bir araya gelmeyecekler gibi duruyor" dedi ve Rodriguez'in son zamanlarda yanında Lopez olmadan sosyalleştiğine dikkat çekti.