Jennifer Lopez: Bana yalancı demeyin

51 yaşına gelmesine rağmen hala yıllara meydan okuyan dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, karşılaştığı eleştirilere bu kez sessiz kalamadı

Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2021

ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez, yayınladığı fotoğraflara yapılan 'botoks' ve 'estetik' eleştirileri karşısında sessizliğini bozdu. Lopez, "Bana yalancı demeyin!" diyerek konuyla ilgili açıklama yaptı.

Jennifer Lopez, hemcinslerine daha pozitif olmak için çaba harcamalarını önerdi. Lopez, People dergisine verdiği bir röportajda "Ben kimseyi yargılamıyorum, Eğer botoks ya da enjeksiyon yaptırmak istiyorsanız, bunda sorun şok. Ama insanların benim hakkında (cilt kremlerini kast ederek) bunların işe yaradığına inandırmaya çalışıyor" demesini istemiyorum. Ne yapıyorsam, onu söylüyorum. Lütfen bana yalancı demeyin. Yalan söylemek zorunda değilim, tüm hayatım hakkında oldukça dürüstüm" diye konuştu.

51 yaşındaki oyuncu, güzelliğinin aslında çok basit bir yöntemi olduğunu belirterek sırrını "Diğer kadınlara karşı kibar davranıyorum" diye özetledi.

Bu ayın başlarında cilt bakım markasını tanıtmak için makyajsız yüzünü paylaşan şarkıcı, takipçilerinin yüzlerce botoks yorumuna maruz kalmıştı. Ardından Lopez, “bu sadece benim yüzüm, 500 milyonuncu kez söylüyorum hiç botoks ya da herhangi bir cerrahi müdahale yaptırmadım” diyerek takipçilerine yanıt vermişti.