Jennifer Lopez'in Antalya konserindeki kıyafetleri sınıfta kaldı!

Antalya'da 2500 kişiye konser veren Jennifer Lopez, sahnede 6 kostüm giydi. Tüllerin, bol taş işlemeli tulumların ve mayoların yer aldığı koleksiyondaki kıyafetler Demet Akalın'ın kostümlerine benzetildi ve 'Dünya starı giyince beğenirsiniz, Demet giyince eleştirirsiniz' yorumlarına neden oldu...

Eklenme Tarihi: 08 Ağustos 2019

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, “It’s My Party” turnesi kapsamında dün akşam Antalya Regnum Carya’da bir konser verdi. 2500 kişinin katıldığı konsere iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı. 75 dakika diye anlaşıp 2 saat konser veren Lopez, konser boyunca 6 kıyafet giydi. Turne kapsamında verdiği konserlerinde genelde aynı kıyafetleri giyen JLO, yine Versace tasarımlarıyla sahnedeydi…

Sözcü'den Hale Ceylan Barlas'ın haberine göre, daha önce verdiği bir röportajda “Biliyorsunuz parlak şeyleri çok seviyorum. İlk başta şovu ortaya çıkartıyoruz nasıl bir atmosferi olacak, hangi bölümler nasıl olacak, onlara karar veriyoruz. Sonrasında nasıl bir kıyafet olacağına karar veriyoruz. Örneğin açılış büyük bir doğum günü karnavalı ve kutlaması gibi olacak buna nasıl bir kıyafet uyar onu düşünüyoruz ve Donatella'yı ve Versace'yi arayıp ‘Böyle bir sahne düşünüyoruz, bu sahneye nasıl bir kıyafet uyar’ diye sorup üzerine konuşuyoruz” diyen Jennifer Lopez, tasarımların nasıl ortaya çıktığını anlatmıştı.

Sahne kıyafetlerinin yüzbinlerce dolar olduğu söylenen Lopez’in kostümleri her ne kadar uzun uğraşlar sonrasında ortaya çıksa da, aylarca kostümler üzerine konuşulsa da yine de sosyal medya kullanıcıları için bir şey ifade etmedi… ‘Bu mu yani Jennifer Lopez’ cümleleriyle başlayan yorumlar ‘Bir de Demet Akalın’ı eleştirirler. Kadın star diye muhteşem diyorsunuz, Demet giyince rüküş oluyor’ diyerek devam etti.

Tamamı Versace tasarımı olan 6 kıyafetle sahneye çıkan Lopez’in kızı ile düet yaparken giydiği kırmızı elbisesi sosyal medya kullanıcıları tarafından ‘Nişan kıyafeti’ne benzetildi. Aslında bu konuda haklılar. Beli kumaş kemerli, göğüs kısmı tül üzerine taş işlemeli, asimetrik kesim kıyafet gerçekten de bir nişan ya da kına kıyafetini andırıyor.