Jennifer Aniston sütyensiz beyaz elbisesiyle kırmızı halıyı salladı

Bu yıl 26'ncısı düzenlenen SAG Ödülleri (Ekran Oyuncuları Birliği) törenine damga vuran isim oyuncu Jennifer Aniston oldu. Aniston beyaz elbisesiyle tüm dikkatleri üstüne çekti.

Eklenme Tarihi: 20 Ocak 2020

The Morning Show dizisindeki performansıyla dikkat çeken Jennifer Aniston ödül töreninde tercih ettiği beyaz elbisesiyle gündem oldu. Aniston'un göğüs uçlarının görünmesi sosyal medyaya damga vurdu.

SAG Ödülleri (Ekran Oyuncuları Birliği) töreninin en dikkat çeken anlarından biri de yine Jennifer Aniston'ın eski eşi Brad Pitt ile sahne arkasındaki eğlenceli sohbeti oldu.

Dün gece Los Angeles’taki Shrine Auditorium’da gerçekleştirilen 2020 SAG Ödülleri (Ekran Oyuncuları Birliği) töreninin en dikkat çeken ünlüsü Jennifer Aniston oldu.

The Morning Show dizisindeki performansıyla drama dizisi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülü alan Jennifer Aniston giydiği beyaz elbiseyle kırmızı halıya damga vurdu. Beyaz elbisesinin içine iç çamaşırı giymeyen 50 yaşındaki oyuncu seksi görüntüsüyle herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

The Morning Show dizisindeki performansıyla drama dizisi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülü alan Jennifer Aniston ile eski eşi Brad Pitt, ödül konuşması sonrası sahne arkasında karşılaştılar. İkilinin neşeli ve samimi tavırları elbise kadar ilgili çekiciydi.