Jennifer Aniston mu Angelina Jolie mi daha iyi öpüşüyor?

Ünlü aktör Gerard Butler, daha önce Tomb Raider serisinde birlikte rol aldığı 'Angelina Jolie mi daha iyi öpüşüyor Jennifer Aniston mu?' sorusuna verdiği yanıtla çok konuşuldu. (CNN Türk)

Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2018

Ünlü aktör Gerard Butler, önceki gün katıldığı talk show'da ilginç açıklamalar yaptı. Butler, daha önce Tomb Raider serisinde birlikte rol aldığı 'Angelina Jolie mi daha iyi öpüşüyor Jennifer Aniston mu?' sorusuna verdiği yanıtla çok konuşuldu. Butler, Brad Pitt'e atıfta bulunmayı da ihmal etmedi.Hollywood'un en ünlü aşk üçgeni hakkında bugüne kadar yayımlanan binlerce habere bir yenisi daha eklendi. (CNN Türk)

Ünlü oyuncu Gerard Butler, "Watch What Happens Live With Andy Cohen" isimli programda ilginç açıklamalarda bulundu. Butler'a sorulan sorulardan biri de Angelina Jolie mi daha iyi öpüşüyor Jennifer Aniston mu?' oldu.

Ünlü oyuncu soruya cevap vermemek için konuyu değiştirmeye çalışsa da 5'inci kez sorulmasının ardından dayanamadı.

Butler, bir dönem aşk yaşadığı Aninston'un daha iyi öpüştüğünü vurgularken, 'Tamam cevap veriyorum. Jennifer Aniston. Sadece söyledim. Biliyorsun. Seni şaşırtmayı seviyorum' diyerek merak edilen bir soruya da yanıt vermiş oldu.