Jennifer Aniston hakkında olay iddia

Çok beğendiğiniz hatta posterlerini odanızın duvarına astığınız o ünlünün evini "pislik götürüyor" desek. Ya da evinde şeffaf iç çamaşırlarıyla dolaştığını söylesek.

Eklenme Tarihi: 02 Kasım 2017

Çok beğendiğiniz hatta posterlerini odanızın duvarına astığınız o ünlünün evini "pislik götürüyor" desek. Ya da evinde şeffaf iç çamaşırlarıyla dolaştığını söylesek. Bütün bunları biz iddia etmiyoruz elbette. Bir zamanlar ünlülerin evlerinde çalışanlar gün gelip oradan ayrıldıklarında o ünlünün özel hayatıyla ilgili bütün kirli çamaşırlarını da ortaya döküyor. İşte eski yardımcılarının anlatımıyla ünlülerin kapalı kapılar ardındaki halleri.../internethaber

Ünlü aktör Brad Pitt'in sabun ve deodorant kullanmaktan hoşlanmadığını uzun zaman önce duymuş olmalısınız. Peki bunlar yerine neyle temizlendiğini biliyor musunuz? National Enquirer dergisinin iddiasına göre Pitt, sabun yerine evde hazırlanmış bir karışım kullanmayı tercih ediyor. Su, limon ve elma sirkesinden oluşan bu karışım yüzünden de pek de hoş olmayan bir koku yayıyor çevresine. Hatta çocukları onu "kokmuş baba" diye çağırıyor. Derginin ileri sürdüğüne göre aktör, sabunların özellikle de antibakteriyel olanların, hem gezegene hem de insanın yaşlanma süreci üzerine olumsuz etkileri olduğunu okuduğundan bu yana temizlik için bu ev yapımı karışımı kullanıyor.

Britney Spears ise bildiğiniz pasaklının önde gideniymiş. Eski yardımcıları ünlü şarkıcının yatağının altından yarısı yenmiş hamburgerler, kurabiyeler ve patates kızartmaları topladıklarınıanlatmışlardı. Spears eve geldiğinde üstünde başında ne varsa çıkarır hepsini de dolaba kaldırmadan işi bittiği yerde bırakırmış.

Christina Aguilera, Jason Bratman ile evli olduğu dönemde yardımcıları onun 'fantezi' giysilerini evin çeşitli yerlerinden toplamaktan bıkıp usanmıştı. Eskiden çiftin evinde çalışan bir hizmetçinin söylediğine göre Aguilera, ilişkilerinin ilk günkü heyecanını koruyabilmek için seksi giysilerle dolaşırmış evde. Günün sonunda ise yardımcıları onun giyip çıkardığı hemşire ya da hizmetçi kıyafetlerini yerlerden toplamak zorunda kalırmış.