Ivana Sert: Erkeklerde güzel kadın beyinsizdir algısı var

Posta'dan Dilara Doğan'a konuşan Modacı Ivana Sert, ''Erkeklerde Güzel kadın beyinsizdir algısı var'' dedi.

Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2020

"Karantina bana yaradı" diyenlerden misiniz?

Evet, bu süreç bana yaradı. Bol bol spor yapıyorum. Geceleri piyano çalıyorum, şarkı yazıyorum. Toplantılar başladı, onlara katılıyorum. Günler sakin geçiyor. Evimi daha fazla sevmeyi öğrendim. Bazı insanlar çok yemek yemiş, kilo almış. Depresyona girenler olmuş. Bana tam tersi oldu. Saat saat organize ettim kendimi.

Sosyal medya üzerinden bir yarışma da başlattınız…

Instagram’da karantina şıklığı yarışması yaptım. Her gün giyinip insanlara moral olsun diye resimler paylaştım. Her haftanın birincisini seçtim. Birincilere küçük hediyelerimiz vardı. Hâlâ da devam ediyoruz. Yarışmaya katılan, sürekli fotoğraf yollayan herkese çok teşekkür ederim. Bu süreçte evde yalnızdım ama Türk halkı sayesinde hiç yalnız kalmadım.

Tatil planınız var mı?

Yunanistan’a gitmeyi planlıyorum ama belirsiz... 80 gün evden çıkmadım ve mutlaka bir yerde 10 gün tatil yapmak istiyorum. Ev karantinası güzeldi ama ortamı değiştirmek istiyorum artık.

Birbirinden iddialı mayolarla sahillerde görmeye devam edeceğiz yani sizi…

Moda hayatım mayo tasarımıyla başlamıştı. Mayo benim için tutkudur. Vücudum bugüne kadar gördüğünüz en iyi halinde. Beni mayolu olarak en güzel halimle göreceksiniz.

Sizinle birlikte yaşamayı nasıl tarif edersiniz?

Benimle yaşamak kolaydır. Temizimdir ama rahatsız edici titizlik takıntılarım yoktur. Rahat bir insanım. Benimle yaşayan kişi hiç konuşmuyorsa çok rahatsız olurum. Konuşmak, iletişimde olmak çok önemli. Komik ve eğlenceliyim, yanımdaki insanı mutlu ederim. Yaşamak için gayet keyifli biriyim.