İtalya'da bu yaz Türk dizileri şov yapacak

Medyafaresi.com Özel Haber- İtalya'da bu yaz Türk dizileri adeta şov yapacak. Channel 5'de bu yaz hem Erkenci Kuş hem de Sevgili Geçmiş dizileri gösterilecek.

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2020

Nilüfer Şensöz / Roma / Medyafaresi.com

Mediaset Pazarlama Koordinatörü Maurizio Colombo, bu yaz Channel 5'de iki Türk dizisinin gösterileceğini açıkladı. Biri Can Yaman'ın Erkenci Kuşu diğeri ise prime-time da gösterilecek Sevgili Geçmiş dizisi. Bu yaz adeta İtalya'da Türk dizileri şov yapacak.

Demet Özdemir ile Can Yaman’ın oynadığı Erkenci Kuş dizisinin koronavirüs nedeniyle yaşanan dublaj sorunu sona erdi. Dizinin Channel 5'de haziranda gösterilmesi planlanıyor. Dizini dublaj çalışmaları sürdürülüyor.

Erkenci Kuş dizisinin tanıtımı Channel 5'te dönmeye başladı. İtalya'da Daydreamer Le Ali del Sogno adıyla gösterilecek dizinin 51 bölümü hem tv'de hem de Mediaset Play portalında yayınlanacak.

Dolunay dizisinin yayınlanmasının ardından Can Yaman İtalya'da ciddi anlamda hayran kitlesine ulaşmıştı. İtalyan hayranları Erkenci Kuş'un İtalya'da yayınlanmasını dört gözle bekliyordu. Erkenci Kuş haftaiçi hergün İtalyan saatiyle 14.40'ta gösterilecek.