İşte Google'dan fotoğraflarını sildirmek isteyen ünlüler

Asena 1 yıldır Hasan Dere ile aşk yaşıyor. Yakın çevresine 'Evlenmeyi düşünüyoruz' diyen Asena geçmişine de sünger çekmeye karar verdi. Asena, arama motoru Google ve bazı internet sitelerindeki seksi fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti.

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2017

Asena 1 yıldır Hasan Dere ile aşk yaşıyor. Yakın çevresine 'Evlenmeyi düşünüyoruz' diyen Asena geçmişine de sünger çekmeye karar verdi. Asena, arama motoru Google ve bazı internet sitelerindeki seksi fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti. Sildirme işleminin bedeli bin dolardan başlayıp 25 bin dolara kadar çıkıyor.

İşte Google'dan fotoğraflarını sildirmek isteyen ünlüler:

Bir süredir nafaka, velayet davaları ve birbirlerine yönelttikleri ağır suçlamalarla magazin gündemini meşgul eden ikiliden Asena Atalay, hakkında çıkan haberleri kaldırmak için kolları sıvadı.

Geçen ay futbolcu Caner Erkin, avukatı Deniz Ketenci aracılığıyla mahkemeye verdiği dilekçede Asena Atalay'ın yaşantısının düzensizliğini ve çocuğuna karşı ilgisizliğini gerekçe göstererek oğlunun velayetin kendisine verilmesini talep etmişti.