İşte Benim Stilim'de yine kriz Nur Yerlitaş ayrılıyor mu?

Modacı Nur Yerlitaş, dün gece yapılan program çekimleri sonrası rahatsızlığını ileri sürerek, çekim yerinden ayrıldı ve doğruca hastaneye gitti.

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2017

Modacı Nur Yerlitaş, dün gece yapılan program çekimleri sonrası rahatsızlığını ileri sürerek, çekim yerinden ayrıldı ve doğruca hastaneye gitti. Yerlitaş, geçtiğimiz hafta da diğer jüri üyesi Ivana Sert'le tartışmış ancak ardından yapımcılar araya girince geçici bir barış sağlanmıştı. Modacı Nur Yerlitaş pek sesini çıkarmasa da Kerimcan Durmaz'ın da zaman zaman jüriye dahil olmasından rahatsız olduğu ve bırakmasında önemli etkenlerden biri olduğu söyleniyor.

Nur Yerlitaş, programdaki lakabıyla Nurella, özellikle de programdaki playback şarkılarıyla seyircilerin gönlünü fethetmeyi başarmıştı. Program yapımcıları ise dün gece hastanede yattıktan sonra bu sabah evine çıkan Yerlitaş'ın bir hafta izinli olduğunu söylerken, Nurella'nın ise artık programa geri dönmek istemediği öğrenildi. Yerlitaş 1 gün önce yaptığı Instagram paylaşımında “Yoruldum. Söyleyeceklerim bu kadar” diyerek bunun mesajını vermişti.

'İşte Benim Stilim' yarışma programında, geçtiğimiz Nur Yerlitaş ile İvana Sert arasındaki tartışmalar son bulmayınca, yapım şirketi olayı masaya yatırmış ve Nur Yerlitaş’ı haklı bularak İvana Sert'in işine son verlmişti. Programda Kerimcan Durmaz da jüri olarak hafta sonları yer alıyor. İvana Sert'in çekimlerde olmadığı hafta jüri üyesi Hakan Ural olurken Nur Yerlitaş'ın yokluğunda programda kimin jüri üyesi olacağı merak ediliyor.

Nur Yerlitaş'ın sosyal medya fotoğrafları...